Magazyny - Wynajem

OFERTA WYNAJMU MIEJSC PALETOWYCH Z OBSŁUGĄ - PROJEKT OSZCZĘDNOŚCIOWY DLA TWOJEJ FIRMY

Czy zastanawiałeś się dlaczego w ostatnich latach w Polsce powstają ogromne magazyny ? Budują je wielkie firmy nie dlatego, że ich potrzebują lecz dlatego, że duże firmy handlowe lub produkcyjne wynajmują je od nich. Dlaczego? Bo ich doświadczenie biznesowe zdobyte na rynkach całego świata wskazuję, że jest to świetny sposób na projekt oszczędnościowy w firmie.

Po co wydawać pieniądze na inwestycje w magazyny skoro można wynająć nie magazyn lecz miejsca paletowe i płacić za faktycznie używaną w danym czasie przestrzeń. W tym tygodniu magazynujemy pięćdziesiąt, a w następnym tysiąc pięćset palet bez konieczności wynajmowania wielkiej hali i płacenia tej samej kwoty czynszu co miesiąc.

Po co zatrudniać pracowników do obsługi gospodarki magazynowej, martwić się zastępstwami, urlopami, po co kupować wózki widłowe, regały, wydawać na remonty, dozór techniczny, ogrzewanie i całą szeroko rozumianą eksploatację magazynów. Niech te problemy będą udziałem innych, a Twoja firma w tym czasie może skupić się na swoich głównych zadaniach : handlu, produkcji, imporcie lub eksporcie.

Fakty te duże firmy już dawno zrozumiały i dlatego powstają ciągle nowe magazyny zewnętrzne.

Proponujemy Państwu usługę wynajmu miejsc paletowych wraz z obsługą gospodarki magazynowej (tj. przyjęcie towaru, ewidencja w systemie magazynowym, rozładunek oraz wydanie i załadunek na podstawie zlecenia) w nowo wybudowanym magazynie wysokiego składowania położonym w Zdunach koło Krotoszyna przy drodze krajowej numer 15 (Wrocław-Poznań). Bez znaczenia czy potrzebujesz przechowywać 1 paletę przez 24 godziny, czy tysiąc palet przez kilkanaście tygodni - w obu przypadkach oferujemy atrakcyjne warunki. Może masz dość zajmowania się magazynowaniem - zleć nam swoją gospodarkę magazynową lub okresowo masz nadwyżki towaru możesz je u nas przechować. W ramach usługi ubezpieczamy przechowywany towar. Magazyn położony jest bezpośrednio przy drodze krajowej, nie sposób go nie zauważyć i do niego nie trafić, co usprawnia i przyspiesza pracę kierowców.

KORZYŚCI

- Płacisz wyłącznie za wykorzystane miejsca paletowe za okres przez, który składujesz towar
- Rozładunek i przyjęcie dostaw oraz załadunek i kompletację wysyłek wykonujemy
w ramach umowy magazynowania,
- Możliwość kompleksowej obsługi magazynowej Państwa firmy
- Nie musisz budować własnego magazynu lub wynajmować magazyn cały rok
- Oszczędzasz na zatrudnieniu i urlopach pracowników do obsługi magazynowej
- Oszczędzasz pieniądze na zakup, serwis oraz utrzymanie niezbędnych środków trwałych (wózki, regały wysokiego składowania, komputery, drukarki, oprogramowanie itd.), w które będziesz musiał wyposażyć swój magazyn,
- Ubezpieczenie towaru w ramach umowy (2,5mln zł)
- Indywidualne podejście do każdego klienta.

LOKALIZACJA :

- 7 km od Krotoszyna
- 30km od Ostrowa Wlkp.
- 60km od Kalisza
- 80km od Wrocławia
- 80km od Leszna
- 105km od Poznania

WYPOSAŻENIE :

- Dok rozładunkowy hydrauliczny,
- Wózki widłowe elektryczne,
- Regały wysokiego składowania,
- Magazyn murowany, ogrzewany i izolowany płytą warstwową.

MOŻLIWOŚĆ PRZECHOWYWANIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH:

- magazyn zgłoszony w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym oraz Powiatowym Inspektoracie Sanitarnym

POJEMNOŚĆ MAGAZYNU

- 1700-1800 palet EURO o wymiarze 800mm x 1200mm o wysokości od
1600mm do 1700mm, max ciężar 1100kg, max wysokość 2400mm
- Możliwość składowania palet o wymiarze 1000mm x 1200mm i wysokości do 2400mm - max ciężar 1100kg
- Możliwość składowania jednocześnie obu wymiarów palet oraz zmiany konfiguracji regałów w celu zmiany pojemności magazynu